شهید ابراهیم هادی

ابراهیم عصبانی شد و گفت:من مهم نیستم.اینها مجلس حضرت زهرا را به شوخی گرفته اند.برای همین دیگر مداحی نمیکنم!هرچه میگفتم حرف بچه ها را به دل نگیر تو کار خودت را بکن فایده ای نداشت...

آخر شب برگشتیم مقر.دوباره قسم خورد که دیگر مداحی نمیکنم!

ساعت 1 نیمه شب بود.خسته و کوفته خوابیدم.قبل از اذان صبح احساس کردم کسی دستم را تکان میدهد.چشمانم را به سختی باز کردم.چهره ی نورانی ابراهیم بالای سرم بود.من را صدا زد و گفت:پاشو.الان موقعه اذانه.

من هم بلند شدم.با خودم گفتم:این بابا انگار نمیدونه خستگی یعنی چی؟!

ابراهیم بچه های دیگر را هم صدا زد.بعد هم اذان گفت و نماز نماز جماعت صبح را برپا کرد.بعد از نماز و تسبیحات ابراهیم شروع به خواندن دعا کرد.بعد هم مداحی حضرت زهرا (س)!!!!!!!!

اشعار زیبای ابراهیم اشک چشمان همه بچه ها را جاری کرد.من هم که دیشب قسم خوردن ابراهیم را دیده بودم از همه بیشتر تعجب کردم و.لی چیزی نگفتم.بعد از خوردن صبحانه به همراه بچه ها به سمت سومار برگشتیم.

بین راه دائم در فکر کارهای عجیب او بودم.ابراهیم نگاه معنا داری به من کرد و گفت:میخواهی بپرسی با اینکه قسم خوردم چرا روضه خواندم؟

گفتم:خب آره.شما دیشب قسم خوردی که....

پرید تو حرفم و گفت:

چیزی که میگویم تا زنده ام جایی نقل نکن

بعد کمی مکث کرد و ادامه داد:

دیشب خواب به چشمم نمی آمد.اما نیمه های شب کمی خوابم برد.یکدفعه دیدم وجود مقدس صدیقه ی طاهره(س) تشریف آوردند و گفتند:

نگو نمیخوانم.ما تو را دوست داریم.هر کس گفت بخوان تو هم بخوان

دیگر گریه امان صحبت کردن به او نمی داد.ابراهیم بعد از آن به مداحی کردن ادامه داد.

/ 5 نظر / 10 بازدید
حس پنهان

سلام.داستان قشنگی بود.همین طور ادامه بدید.موفق باشید!

پرنیان

سلام این مطلبتون ، خیلی، خیلی، خیلی به دلم نشست. انشاالله که خود حضرت زهرا به شما توفیق ادامه این راه رو عنایت کنند.

امين

با سلام حضرت على عليه السلام در نامه سى و يكم نهج البلاغه خطاب به فرزندش امام حسن عليه السلام جمله‏اى دارند كه مى‏فرمايند: فرزندم! من در سرگذشت گذشتگان چنان مطالعه كرده‏ام و به آنها آگاهم، كه گويا با آنان زيسته‏ام و به اندازه‏ى آنها عمر كرده‏ام. در توقیعی و نامه ای که از سوی امام عصر علیه السلام به واسطه یکی از نواب خاص حضرت در زمان غیبت صغری صادر شد آمده بود: دختر رسول خدا برای من الگویی نیکوست.

iهمنشینGSA

سلام 2 .3 روزه مطلب جدید نگذاشتین .منتظر مطالب زیباتون هستیم

رضا

مستند زیبا و هنری سلام بر ابراهیم در مورد این شهید بزرگوار به کارگردانی حاج ابوذر قاسمی تولید ودر ماه جاری از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.