سردار جعفری

به گزارش سپاه نیوز؛ وی در این پیام با اشاره به بازگشت جسم مطهر و بی سر سردار شهید عبدالحسین برونسی پس از 27 سال، افزود: شهید برونسی همان سردار سرافرازی است که تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، مجاهدتها و رشادتهایش علیه رژیم ستمشاهی و نیز نبرد جانانه اش بر ضد صدامیان بعثی را بر صفحات زرینش نگاشته است. همو که در جبهه ها جهادگری نستوه بود و در پست جبهه ها مرهمی بر زخمهای دردمندان و یاور نیازمندان؛ شهید بزرگواری که نه شکنجه های طاغوتیان و نه عداوتهای متجاوزان نتوانست توسل او به قرآن و ولایت را ذره ای کم رنگ کند و او را از رسیدن به هدف والا و زیبایش باز بدارد.
فرمانده کل سپاه در بخش پایانی این پیام صبر و ایثار خانواده شهید برونسی را ارج نهاد و نوشت: از محضر ربوبی توفیق آنان را در تداوم راه افتخارآمیز شهیدان سرفراز و حفظ و صیانت از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی در سایه عنایت حضرت مهدی(عج) و تحت زعامت حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مسالت دارم.

/ 2 نظر / 3 بازدید
خونین

سلام وب خوبی داری به من یه سری بزن اگه خواستی با هم تبادل لینک کنیم

حدیث مهرآور

سلام به قول سردار خانواده های شهدا سنگربانان شهادت هستند.ولی خانواده های شهدای امامزاده حسین قزوین به خاطر بی عقلی عده ایی بی سنگر شده اند؟ کی جواب گوی مادران داغدیده ست ؟ چقدر ما ها خوش غیرتیم!!!