استخوانی در گلوی استکبار

با اسرائیل وارد جنگ خواهیم شد و عملیات مان را علیه آن ها شروع خواهیم کرد.
هر کس با ماست ؛ بسم الله و هرکس با ما نیست، خداحافظ.

 

 

آری انشاالله به زودی بر اسرائیل یورش خواهیم برد ، البته این بار خودمان و نه با واسطه ، این بار با شهاب 3 و شاید 4 یا 5 و نه با فجر 5 ، این بار از زمین و آسمان و دریا و خشکی و نه فقط از آسمان ، این بار با فریاد یالثارات الحسین و نه فقط با فریاد الله اکبر ، این بار به قصد پاک کردن کردن زمین از وجود آن ها و نه فقط برای مقاومت و ایجاد آتش بس ، پس ای اسرائیل و اسرائیلیان برخود بترسید و بلرزید که جندالله و سپاه ابابیل در راه اند.

 پس کسانی که درد دنیا دارید خداحافظ ، پس کسانی که دین خود را به دنیا می فروشید خداحافظ ، پس کسانی که فریاد صلح با کفر سر میدهید خداحافظ ، پس کسانی که صدای مظلوم را نمی شنوید خداحافظ ، پس کسانی که مطیع رهبر خود نیستید خداحافظ .

یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا لا تَتَّخِذُوا الْیَهُودَ وَ النَّصارى أَوْلِیاءَ بَعْضُهُمْ أَوْلِیاءُ بَعْض وَ مَنْ یَتَوَلَّهُمْ مِنْکُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ إِنَّ اللّهَ لا یَهْدِی الْقَوْمَ الظّالِمینَ.

اى کسانى که ایمان آورده اید! یهود و نصارى را ولىّ (و دوست و تکیه گاه خود،) انتخاب نکنید! آنها اولیاى یکدیگرند; و کسانى که از شما با آنان دوستى کنند، از آنها هستند; خداوند، جمعیت ستمکار را هدایت نمى کند!

فَتَرَى الَّذینَ فی قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ یُسارِعُونَ فیهِمْ یَقُولُونَ نَخْشى أَنْ تُصیبَنا دائِرَةٌ فَعَسَى اللّهُ أَنْ یَأْتِیَ بِالْفَتْحِ أَوْ أَمْر مِنْ عِنْدِهِ فَیُصْبِحُوا عَلى ما أَسَرُّوا فی أَنْفُسِهِمْ نادِمینَ.

(ولى) کسانى را که در دل هایشان بیمارى است مى بینى که در (دوستى با) آنان، بر یکدیگر پیشى مى گیرند، و مى گویند: «مى ترسیم حادثه اى براى ما اتفاق بیفتد» شاید خداوند پیروزى یا حادثه دیگرى از سوى خود (به نفع مسلمانان) پیش بیاورد; و این دسته، از آنچه در دل پنهان داشتند، پشیمان گردند

/ 2 نظر / 32 بازدید
رامین

خاطرات شهید مجید زین الدین پدرش میگفت: بچه های سپاه خبر شهادت مهدی و مجید را آوردند و عکسهایشان را میخواستند برای چاپ اعلامیه و نصب روی تابوتشان. آلبومها را زیر و رو کردیم؛ جای خالی عکسهای مجید نظرمان را جلب کرد. گویا آخرین باری که به خانه آمده بود تا توانسته بود عکسهایش را از آلبومها جمع کرده بود تا اسیر شهرت و به قول معروف شهوت شهادت نشود و با خلوص بیشتری این بار آخر را به جبهه برود.