کرامات شهدا ...

 

خبر را که شنیدیم٬ خودمان را رساندیم٬ اما آن ها استخوان های یک حیوان بود. گفتند اینجا خطرناک است و بیشتر منافقان در کمین هستند٬ باید زود برگردیم.

آمبولانسی داشتیم که هر روز سرویس و مجهز می شد. سابقه نداشت خراب شود. در راه برگشت ٬ در یک سرپایینی٬

ماشین خاموش شد!!!

بچه ها فکر کردند شوخی می کنم٬ اما هرچه استارت زدم٬ ماشین روشن نشد. چند متخصص از تعمیرگاه ارتش آمدند. اما فایده ای نداشت.

بالاخره تصمیم بر آن شد که یک تانکر آب بیاید و ماشین رو بوکسل کند که تا شب نشده برگردیم. تانکر آمد.

اما وقتی به آمبولانس وصل شد٬گاز که می داد٬ خاموش می شد! گفتم: «ماشین روشن نمی شود٬ بعداً می آییم آن را می بریم. اگر اینجا خطرناک است٬ دیگر نمی مانیم».

ماشین را قفل کردیم و برگشتیم. فردا پس از خواندن نماز صبح به سراغ ماشین رفتم.تک و تنها توی حال خودم بودم که رسیدم به مکانی که صخره مانند بود. دقیقاً رو به روی جایی که ماشین خراب شده بود٬ تعدادی پلاک و یک مشت استخوان افتاده بود. هفت شهید بودند بچه ها را خبر کردم و جنازه ها را داخل ماشین گذاشتیم.

با بچه های ارتش خداحافظی کردم و به طرف ماشین رفتم. فکر کردند٬ من فراموش کرده ام ماشین خراب است. خندیدند. اما ماشین٬ با استارت اول روشن شد.

/ 6 نظر / 20 بازدید
رضاپور

سلام. به روزم. علاوه بر مطالب وبلاگ دوتا پست خارق العاده هم هست که دوست دارم جدا گانه برات لینکش رو بذارم. http://funnymail.persianblog.ir/post/185 ---- http://funnymail.persianblog.ir/post/124 منتظرتون هستم. بهاری باشید

پرتال جامع تبلت ایرانیان

سلام خدمت شما دوست عزیز وبلاگ زیبایی دارید. شما هم از وب سایت ما دیدن کنید پرتال جامع تبلت ایرانیان ( 1st. Iranian Tablet Portal ) www.Tabletir.com Admin@tabletir.com *********************************** اخبار، دانلود، بررسی های تخصصی... www.TabletIR.com صحفه اصلی پرتال www.Forum.TabletIR.com تالارگفتگو پرتال در صورت امکان سایت مارا در وبلاگتان لینک کنید برای تبلیغات با ما تماس بگیرید : Ads@TabletIR.com

بصیر

برای صیقل روح و روان ها / به دل دریائی ازایمان نشانیم برای اولین مظلوم عالم / بسی خون دل ازچشمان چکانیم هزاران لعنت و نفرین بسیار / به قاتل های مولا مان رسانیم . . . شهادت مظلومانه مولی الموحدین مولای متقیان علی (ع )تسلیت باد. در مناجات شبانه شبهای قدر را التماس دعا دارم.

ساری تئل لی چاغلاریم

سلام! «سلام ای پاسداران ولایی» ام جهت نقد و بررسی پیش کش حضور انور حضرتعالی باد. [گل][گل]

بنده حقیر خدا

بسم الله الرحمن الرحیم با سلام با مطلبی با عنوان "درد عشقی کشیده ام که نپرس" بروزم منتظر حضور و نظرات خوبتان هستم. التماس دعا یا علی(ع)