هراس شبکه من وتو از نام شهدا

هراس شبکه من وتو از نام شهدا
شبکه من وتو در برنامه ای از نامگذاری میادین شهرها به نام شهدا ابراز نگرانی کرد.
 
 
 
 در یکی از برنامه های طنز شبکه من وتو که هر هفته به توهین و تمسخر نظام جمهوری اسلامی ایران و همچنین مقدسات دینی می پردازد این بار با پخش تصویری از میدان کاج تهران که به نام شهید حسن تهرانی مقدم تغییر یافته است این اقدام شهرداری تهران را به سخره گرفت.
مجری زن برنامه گفت: «نام میدان کاج خیلی کوتاه است ولی نام میدان شهید حسن تهرانی مقدم طولانی است و کسانی که می خواهند به این میدان بروند باید وقت زیادی صرف کنند تا به راننده تاکسی نام این میدان را بگویند.»
وی که از این اقدام شهرداری تهران به خشم آمده بود چنین اقداماتی را بیهوده و بدون ثمر توصیف کرد.
این درحالی است که شهدای انقلاب اسلامی ایران نه تنها وقت خود را بلکه جان خود را در راه آزادی و امنیت ما دادند تا ما بتوانیم در امنیت کامل زندگی کنیم و اینک شبکه من وتو در اقدامی همسو با منافع صاحبان خود یعنی دولتمردان انگلیس به انتشار نام شهدا اعتراض می کند و این کارها را بیهوده می داند
زنده کردن یاد و نام شهدا حتی با نامگذاری میادین و مراکز مهم شهری، قدردانی تنها گوشه ای از رشادتهای آن بزرگمردان می باشد.
 
 
 
 
/ 4 نظر / 29 بازدید
انسان

سلام بذارید تا شنیدنش کر و از دیدنش کور شوند. ای شهیدان عشق مدیون شماست هرچه ماداریم از خون شماست[گل]

حدیث مهرآور

ما بر سر پست انقلابیم اکنون خفتن سر پست اشتباهی است بزرگ . . . ********************************* غلط کردن... از کند ذهن ها و مغز الکلی ها انتظاری جز ای نیست... خود فروخته های احمق، ارزش های ملت ایران رو به سخره میگیرن در حالی که نمی خوان بفهمن خودشون مسخره دست امثال انگلیس و امریکا هستند.

شبکه من وتو

سلام دوست عزیز متن خوبی بود خوشحال میشم بهم سر بزنی و نظری مرقوم کنی

شبکه من وتو

سلام دوست من ممنون از حضورت، با پست جدید آپم[گل]