درد دل شهدا با امام زمان


شهید علی دستان

ای مهدی (عج) عزیز فرمانده جبهه‌ها، ای یاور رزمندگان اسلام، به یاریمان بشتاب،و در آخرین لحظات چشمانم را به جمالت منور فرما و از خدا می‌خواهم در هنگام شهادتم، مهدی (عج) حاضر باشد، مهدی جان (عج) در لحظه شهادت سرمان را بردار و در آغوش بگذار که ما جز دامان تو پناهی نداریم.  

شهید احمد (حمید) مهرمحمدی

مهدی جان تو را به مادرت زهرا (س) و جد بزرگوارت  علی‌بن‌ابیطالب (ع) مرا یاری کن که تو واسطه فیض الهی بر ما هستی.    

شهید مسعود تفنگچی

...
مگر می‌شود عاشق امام زمان (عج) این مولا و سرور بود ولی برای دیدن و زیارت او جان نداد، باید دوست فدای دوست گردد، و عاشق فدای معشوق و عابد فدای معبود.    

شهید مهدی زین الدین

در زمان غیبت کبری به کسی منتظر گفته می‌شود و کسی می‌تواند زندگی کند، که منتظر باشد، منتظر شهادت، منتظر ظهور امام زمان (عج)، خداوندا امروز از ما همت، اراده و شهادت‌طلبی می‌خواهد.    


شهید سید مهدی بلادی

ای مهدی صاحب‌‌الزمان (عج) اینکه نام سربازی و نوکری تو را بر ما نهاده‌اند، مایه افتخار است، ولی از اینکه نمی‌توانم آنچنان که تو می‌خواهی باشم، روحم عذاب می‌کشد.    

شهید ابوالفضل مختاری

امام زمان چشمان گنهکارم پر از اشک است، چه بسیار اشک ریخته‌ام فریادزده‌ام صدایت کرده‌ام، یابن‌الحسن (عج) گوشه چشمی بر من فکن، مهدی جان سخت حیرانم، رخسار چون ماهت را برایم بگشا زیرا که منتظرم

/ 5 نظر / 15 بازدید
عمار

با سلام بحمدلله روز به روز که می گذرد کیفیت وبلاگ شهدا بهتر می شود و این نکته را فراموش نکنیم:«شهدا بهترین هستند باید بهترین کار را برای آنان انجام داد» موفق باشید

حدیث مهرآور

سلام وقتی شهدا با اون همه بزرگی اینجور با امام زمان(عج) خودشون درد و دل می کنن ما چی بگیم که هر روز باعث گریه آقامون می شیم.

فاطمه

خیلی مطلب خوبی گلچینی از وصیت شهدا با محوریت امام زمان

جالب

تو که مطلب نداری همه اش داری کپی میکنی چرا وبلاگ ساختی؟ وجدانآ جواب بده!!!!!!!!!!

عاشق کوهستان

سلام علیکم به به لذت بردم متشکرم اللهم عجل لولیک الفرج[گل]