شهدا
 
شهادت داستان ماندگاری آنانی است که دانستند، دنیا جای ماندن نیست


به گزارش ستاد خبری اجلاسیه سرداران و ۱۴ هزار و ۶۰۰ شهید استان فارس، سردار غیب پرور در این دیدار که در محل دفتر معظم له برگزار شد، عملکرد ستاد برگزاری اجلاسیه بزرگ شهدای فارس را به معظم له ارایه کرد.

سردار غیب پرور افزود: مردم فارس پس از چند سال انتظار، اجلاسیه بزرگ شهدای فارس را که یکی از مهم ترین پدیده های ماندگار و جاودانه تاریخ استان فارس است را برگزار می کنند که امیدواریم این برنامه با شکوه هر چه تمام تر برگزار شود.

وی اضافه کرد: برگزاری اجلاسیه شهدای فارس از این حیث حائز اهمیت است که به گونه ای ابراز عطش، تشنگی و اعلام نیاز همه ما به چشمه سار زلال شهادت است زیرا شهدا نیازی به این گونه اقدام های ما ندارند و آنها عند ربهم یرزقون اند.

غیب پرور با بیان اینکه در یک سال گذشته در استان فارس هزار ۱۵۰ یادواره شهدا برگزار شد ادامه داد: برگزاری یادواره ها و اقدام های فرهنگی متعددی از لحاظ حجم، گستردگی و کیفیت به نحوه شایسته ای در استان انجام شد که تاثیرات بسیاری زیادی در انتقال معارف و معانی در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت بین نسل جوان داشته است.

وی گفت: اجلاسیه سرداران و ۱۴ هزار و ۶۰۰ شهید استان فارس در زمینه های مختلف در قالب ۱۴ کمیته با بیش از هزار برنامه شش تا ۱۷ اردیبهشت ماه سال ۹۰ در شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) برگزار می شود که در صدد هستیم این اجلاسیه در خور شهدا و خانواده های آنها برگزار شود.


نوشته شده در تاريخ ۱۳٩٠/٢/۳ توسط گمنام
تمامی حقوق مطالب برای شهدا محفوظ می باشد